תיקים עם הדפסה

יש לכם את ההזדמנות להכיר את המקום המרהיב והנוח ביותר של תיקים עם הדפסה , סוכנות הדי היא המקום שחיפשתם ללא צל של ספק.
מחירים נוחים אמרנו? איכות של תיקים אמרנו? שירות מקצועי ואדיב אמרנו? מה עוד צריך יותר מזה ? התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבורכם - 08-8564549
מיתוג יחידות צבאיות והזמנות ליחידות סדירות ומילואים.

מכירה בסיטונאות בלבד!

מס' ספק אגודה למעל החייל 3003161      מס' ספק משרד הביטחון 11010197אנחנו מזמינים אותכם לקנות תיקים עם הדפסה במחירים הנוחים במדינה - אין לכם מה לחפש במקומות אחרים .


 
   
סוכנות הדי כבר מעל 35 שנה משרתת את לקוחותיה לשביעות רצונם. אנו מייבאים ומשווקים מבחר ענק של מוצרי פרסום ותשורות,הכנת חבילות שי לחג, מתנות ותכנון ייצור הפקות דפוס מיוחדות עבור לקוחותינו. חברתנו משווקת את מוצריה בפריסה ארצית למוסדות וחברות רבות במשק. אנו מתמחים בשיווק לחנויות מתנות , מוצרינו נמכרים בכל רחבי הארץ בחנויות ורשתות מתנות כמו: ג'נטלמן, הפיטאי, ריקושט, ספקים של האגודה למען החייל {מספר ספק 3003161} וספקים של משרד הביטחון {11010197 מספר ספק} בנוסף אנו מבצעים רקמות,הדפסות שונות וחריטות לייזר מקצועיות על המוצרים הרבים לפי דרישת הלקוח. את התשורות אנו מעבירים לכל חלקי הארץ עד ליעד המבוקש על חשבוננו. כמו כן חברתנו משווקת את מוצרי , MARCO VITALY,POLO, X-PEN בישראל. אחריות לשביעות רצון [תמורה מפתיעה לטובה תמורת הסכום ששולם} מהירות,יעילות,יחס אישי,אמינות ומקצועי באחריות!!!
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות