רקמה על חולצות

יש הרבה מאוד אתרים של רקמה על חולצות אבל למה לכם להסתבך במציאת אתר נוח עבורכם? רקמה על חולצות אפשר למצוא אך ורק אצלנו במחירים אטרקטיבים במיוחד.
כל אחד יכול להגיד את זה על עצמו ועל החברה שלו אבל אתם מוזמנים להסתובב באתר שלנו ולראות שאצלנו המחירים הם הזולים והמוצרים הם באיכות הגבוהה ביותר.
הדפסה על חולצות ומיתוג בגדי עבודה ומיתוג בגדים יצוגיים.
מוצרים איכותיים, שירות מקצועי , מחירים אטרקטיבים של רקמה על חולצות אז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו - 08-8564549

מכירה בסיטונאות בלבד!

מס' ספק אגודה למעל החייל 3003161      מס' ספק משרד הביטחון 11010197 
   
סוכנות הדי כבר מעל 35 שנה משרתת את לקוחותיה לשביעות רצונם. אנו מייבאים ומשווקים מבחר ענק של מוצרי פרסום ותשורות,הכנת חבילות שי לחג, מתנות ותכנון ייצור הפקות דפוס מיוחדות עבור לקוחותינו. חברתנו משווקת את מוצריה בפריסה ארצית למוסדות וחברות רבות במשק. אנו מתמחים בשיווק לחנויות מתנות , מוצרינו נמכרים בכל רחבי הארץ בחנויות ורשתות מתנות כמו: ג'נטלמן, הפיטאי, ריקושט, ספקים של האגודה למען החייל {מספר ספק 3003161} וספקים של משרד הביטחון {11010197 מספר ספק} בנוסף אנו מבצעים רקמות,הדפסות שונות וחריטות לייזר מקצועיות על המוצרים הרבים לפי דרישת הלקוח. את התשורות אנו מעבירים לכל חלקי הארץ עד ליעד המבוקש על חשבוננו. כמו כן חברתנו משווקת את מוצרי , MARCO VITALY,POLO, X-PEN בישראל. אחריות לשביעות רצון [תמורה מפתיעה לטובה תמורת הסכום ששולם} מהירות,יעילות,יחס אישי,אמינות ומקצועי באחריות!!!
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות