מוצרי פרסום תל אביב

ישנם הרבה מאוד מקומות של מוצרי פרסום בישראל אבל אם אתם מחפשים את המקום האיכותי ביותר של מוצרי פרסום ושיווק באיזור תל אביב אז אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם.
אצלנו תוכלו למצוא לא מעט מוצרי פרסום והכל במחירים הנוחים ביותר. יש לכם את ההזדמנות להכיר את האתר הטוב ביותר בישראל - רק כאן תוכלו לרכוש מוצרים איכותיים במחירים אטרקטיבים במיוחד.
מגוון רחב של מוצרים שלא ניתן למצוא בכל מקום אחר - מוצרים איכותיים בלבד!
אצלנו תוכלו להזמין כמות גדולה במחירים שווים ואטרקטיבים לכל אירוע - 08-8564549

 

מכירה בסיטונאות בלבד!
 
מס' ספק אגודה למעל החייל 3003161      מס' ספק משרד הביטחון 11010197

 

דוגמאות:

 

                  
 

 


    
   

 

 

 

 

סוכנות הדי כבר מעל 35 שנה משרתת את לקוחותיה לשביעות רצונם. אנו מייבאים ומשווקים מבחר ענק של מוצרי פרסום ותשורות,הכנת חבילות שי לחג, מתנות ותכנון ייצור הפקות דפוס מיוחדות עבור לקוחותינו. חברתנו משווקת את מוצריה בפריסה ארצית למוסדות וחברות רבות במשק. אנו מתמחים בשיווק לחנויות מתנות , מוצרינו נמכרים בכל רחבי הארץ בחנויות ורשתות מתנות כמו: ג'נטלמן, הפיטאי, ריקושט, ספקים של האגודה למען החייל {מספר ספק 3003161} וספקים של משרד הביטחון {11010197 מספר ספק} בנוסף אנו מבצעים רקמות,הדפסות שונות וחריטות לייזר מקצועיות על המוצרים הרבים לפי דרישת הלקוח. את התשורות אנו מעבירים לכל חלקי הארץ עד ליעד המבוקש על חשבוננו. כמו כן חברתנו משווקת את מוצרי , MARCO VITALY,POLO, X-PEN בישראל. אחריות לשביעות רצון [תמורה מפתיעה לטובה תמורת הסכום ששולם} מהירות,יעילות,יחס אישי,אמינות ומקצועי באחריות!!!
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות